Power bank z grawerem – dodaj energii swojej firmie

Power bank z grawerem – dodaj energii swojej firmie

Gadżety firmowe są wykorzystywane w celach promocyjnych i reklamowych. Ich dystrybucja jest darmowa, a same przedmioty opatrzone są logiem lub nazwą firmy, często w kolorach kojarzących się z daną marką. Można do tego celu wykorzystać także hasło reklamowe-wszytko zależy jednak od wyboru przedmiotów do marketingu i ich powierzchni reklamowej. O korzyściach, płynących z takich upominków nawet nie trzeba wspominać, gdyż nie tylko wiedzą o nich same firmy. Także klienci są w pełni świadomi, jaki wpływ mogą na nich wywrzeć. Nie zmienia to jednak ich funkcjonalności oraz emocji wywołanych przez otrzymanie ich, co później przekłada się na odnoszenie sukcesów przez daną firmę.

Nietrafione gadżety

To, że nie trafimy we wszystkie gusta jest oczywiste i nie trzeba się tym przejmować. Są jednak gadżety, z których większość po prostu nie będzie zadowolona. Parasole czy okulary przeciwsłoneczne z ogromnym logiem na jak największej możliwej powierzchni nie będą z chęcią używane. Każdy w domu ma parasol, który nie krzyczy hasłami reklamowymi, więc zapewne z takiego częściej będzie się korzystać. Ludzie nie chcą być perfidną, chodzącą reklamą, więc takie upominki będą jedynie wyrzuceniem przez firmę pieniędzy w błoto. Odpadają także artykuły biurowe (oprócz długopisów), chyba że chcemy wyjść na nudziarzy i firmę, która nie idzie z duchem czasu.

Chętnie wykorzystywane upominki

Teraz bardzo często rozdawane są pendrivy. Mimo delikatnego i chwilowego przesytu nimi, nadal są chętnie przyjmowane przez każdego. Takie nośniki pamięci są funkcjonalne, wiele klientów korzysta z nich na co dzień. Ich wygląd nie pozwala na zamieszczenie ogromnej reklamy, co jest plusem, ponieważ nawet taka subtelna jest zauważalna przez wielu odbiorców. Osoby trzecie także rejestrują takie dyskretne loga na przedmiotach, które używamy codziennie, więc ich obraz zapisuje się także w ich podświadomości. Zostając przy drobnej elektronice, na uwagę zasługuje przenośna ładowarka. Dzisiejsze telefony rozładowują się zdecydowanie za szybko, więc każdy doceni power bank z nadrukiem znanej i lubianej marki.